Skip to content Skip to footer

Pizzaköy Sakarya: Bambaşka Bir Pizza Deneyimi 🍕

Yöresel tatları pizza ile buluşturan ve fast food mantığını konseptleri ile ortadan kaldıran Pizzaköy Sakarya şubesi açıldı. Kocaeli ve Bursa şubeleri de bulunan Pizzaköy’ün Sakarya şubesinde tadacağınız bir pizzanın ardından diğer pizza dükkanlarının önünden dahi geçmek istemeyeceksiniz.

Pizzaköy Sakarya İç Mekan Tasarımı

Standart fast food dükkanlarında ki konfordan uzak tasarımdan ziyade Pizzaköy Sakarya’nın ferah ve konforlu konsepti sizi kendisine bağlayacak. Ahşap tonlarının yer aldığı iç mekan tasarımı markanın doğallık algısını destekler nitelikte tasarlanmış ve ne kadar yoğunluk olursa olsun sizi boğan, gürültülü bir ortamla karşılaşmayacaksınız. Temizlik konusunda da oturduğumuz masalardan, lavabolara kadar her yer tertemizdi. Özellikle de fast food zincirlerinin kir içindeki oturma alanlarından, butik pizza dükkanlarının sıkışık düzenlerinden rahatsız olan, huzurlu bir akşam yemeği yemek isteyen herkese tavsiyemiz Pizzaköy Sakarya.

Pizzaköy Instagram hesabını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Mekan Tasarımından Sonra Şimdi Sıra Pizzalarda!

Pizzaköy Sakarya Pizza Sunumu

Öncelikle pizzalarda en çok şaşırdığımız konu kullandıkları malzemelerin kalitesi oldu. Sakarya’da hangi pizzacıya gidersek gidelim kaşardan uzak kaşarımsı, tavuk etli sucuk veya sosis gibi kalitesiz 3. sınıf malzemeler kullanılan pizzalarla karşılaşıyorduk. Ancak Pizzaköy öyle mi? Tam buğday unu ile hazırlanan pizza hamurunda kaşarın, sucuğun ve nice doğal malzemenin tadını yaşayacaksınız. Henüz sadece Domates Soslu Köy Pizzası ile Anadolu Tandır Pizzası’nı deneyimleyebildik. Domates Soslu Köy Pizza yoğun mozarella tadı ile Anadolu Tandır Pizza ise tandır lezzetinde pişmiş tiftiklenmiş dana eti ile beklentilerimizi fazlasıyla aştı.

Pizzanın haricinde Tarhun, Tavuk, Antep Nohut ve Et Döner dürüm çeşitleri; Köy ve Peynir Köy burger çeşitleri ile Toros, Köy Omacı ve Patates salataları da menüde yer alıyor.

Üstelik Pizzaköy’de yiyeceğiniz her pizza için sizin adınıza bir dilim pizza ve kitap, köylerimizde pizzayı daha önce hiç tatmayan çocuklarımıza hediye ediliyor.

Bu Lezzetlerin Karşılığı Nedir? FİYATLAR

Pizzaköy Sakarya Balkon Tasarımı

 Pizzaköy’ün sunduğu hizmet ve lezzetler için fiyat değerlendirmesi yapacak olursak; ürünlerin tamamının organik olması, mekan tasarımının ferah ve konforlu olması gibi sebeplerle bizden geçer not aldı. Biz 1 orta boy Anadolu Tandır Pizza, 1 küçük boy Domates Soslu Köy Pizza, 1 su ve 1 kutu kola için 223 TL ödedik. Ki Anadolu Tandır Pizza menüdeki en pahalı pizzalardan biri.

Günümüz ekonomik koşullarını ele aldığımızda fiyat bir miktar pahalı algılanabilir ancak standart bir fast food dükkanında orta seviye, dondurulmuş köfteden ve sulu koladan oluşan burger menüler 90 TL fiyat bandındayken gerek konsept tasarımı gerekse doğal lezzetleri ile Pizzaköy’e pahalı demek pek uygun olmaz.

Pizzaköy’ün tüm ürün ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Güzel bir yemeğin üstüne çikolatalı bir tatlı iyi gider diyorsan Serdivan’da Gitmeniz Gereken 3 Kafe yazımıza göz atabilirsin!

Diğer lezzetleri de tattıkça yazıyı güncellemeye devam edeceğiz.

Pizzaköy Sakarya şubesi açık adresi: İstiklal Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 45/A SERDİVAN SAKARYA

Şube yeni açıldığı için Google Haritalar’da yer almıyor. Navigasyon uygulamanızla konuma gitmeniz için malesef açık adresi belirtmeniz gerekiyor.

Pizzaköy Sakarya Şubesi; Tunatan Kavşağı’ndan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’na girdiğinizde Bizim Toptan Market’i geçince solda kalıyor.

 

 

Evet var, Pizzakoy.com üzerinden evinize sipariş verebilirsiniz. Üstelik site üzerinden siparişlerde ekstra indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Pizzaköy Sakarya şubesine 0537 951 42 31 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yorum yap